درباره ما ( About Us – RAHZAR )

گروه ره زر در سال ۱۳۹۷، با سرمایه ای اندک و توسط جمعی سه نفره کار خود را آغاز کرده است. و امروز، با برند های تجاری بسیاری پا به عرصه هنرهای صنایع دستی در کشور نهاده است و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مشاوران و مدیران به جرات به یکی از تخصصی ترین سایت ها در زمینه های هنری دست یافته است؛ ره زر توانسته به عنوان یک سایت سود ده در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار خود بردارد.

هدف و مأموریت (GOAL AND MISSION)

هدف ره زر نیز در راستای اهداف شرکت دانش بنیان گروه ره زر پیش می‌رود. برند ره زر در بین شرکتهای آموزش آنلاین , آموزش موبایلی و بازاریابی اینترنتی در ایران جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای مشتریان و البته هنرمندان عزیز را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقا آن به برندی یکتا در این عرصه هدف ره زر می‌باشد.

خط مشی (policy)

سیاست‌های کاری ره زر نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای دانش بنیان تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات ره زر با ارائه روش‌های خلاقانه و مبتکرانه در چیدمان و دسته بندی هنرها با استفاده از فناوری روز در بستر وب و استفاده از محیطی کاملا ساده و به دور از هر گونه مشکل مسیری است که ره زر در آن گام برمی‌دارد.

کمک به هنرمندان

گروه ره زر همکاری گسترده ای با هنرمندان عزیز کشورمان دارد. از سوی دیگر توانسته ایم با حذف واسطه ها به هنرمندان عزیزمان کمک کنیم تا کسب و کار خود را گسترش دهند و محصولات خلاقانه و بی همتایی را  توسط سایت تخصصی ره زر به مشتریان عزیز ارائه دهند. همچنین آماده سازی ره زر برای رقابت جهانی میتواند راهی طلایی را برای هنر ایران ایجاد کند.