کاربران گرامی، برای عضویت در این وب‌سایت، مطالعه و اطلاع از قوانین آن ضروری است.

عضویت، شروع به استفاده و گشت‌وگذار در این وب‌‌سایت، به منزله مطالعه قوانین و اطلاع از مفاد آن و پذیرش کلیه آنها بدون استثناست.

 

“شرایط عمومی استفاده از سایت ره زر  مشترک برای کاربران حقیقی و حقوقی”

  1. وب‌سایت ره زر ، یک سایت کاملا تخصصی در حوزه فروش صنایع دستی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد شده و در حال فعالیت است. این وب‌سایت ‌به عنوان یک سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و با نقض‌کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می‌کند.
  2. این وب‌سایت بر اساس بازار فیزیکی و با استفاده از کارشناسان متخصص قیمت‌گذاری محصولات را انجام میدهد. بااین حال چنانچه قیمت محصولِ وارده نسبت به محدوده قیمت عرفی بازار، بیش از حد نامعقول باشد، تیم ره زر بنا به صلاحدید خود قیمت را تصحیح و یا تخفیف متناسب را اعمال خواهد کرد.
  3. محتوای سایت اینترنتی rahzar.com به عنوان یک وب‌سایت فروشگاهی بر پایه زبان فارسی برنامه ریزی شده؛ لذا استفاده از زبان فارسی در درج دیدگاه و نظرات محصولات و عبارات ضرورتا باید رعایت شود. بدیهی است هر عبارت دیگری به غیر از این زبان -اعم از عبارات انگلیسی یا فینگلیش- به طور خودکار از معرض دید عموم حذف خواهد شد.
  4. هنرمندان می‌بایست در وارد کردن اطلاعات هنری خود در صفحه ای که در اختیارشان قرار داده شده دقت لازم را داشته باشند. پس از درج اطلاعات، امکان اصلاح و تغییر اطلاعاتی از قبیل برند، اطلاعات شخصی و…. میسر نیست.
  5. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران می‌بایست در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.
  6. شماره تلفن‌های پشتیبانی ۰۲۶۳۴۳۱۳۶۶۹ و ۰۹۳۶۲۸۱۷۹۹۸  است و هیچ شماره دیگری غیر از آن، متعلق و منتسب به این سایت نیست.

 

قوانین و ضوابط مشروحه مندرج در این صفحه بنا به تغییر شرایط، درصورت لزوم، اصلاح، گسترش یا تعدیل خواهد شد. کلیه کاربران شخصاً موظف هستند به‌صورت دوره‌ای از این صفحه بازدید و از آخرین وضعیت قوانین، اطلاع حاصل کنند.

 

نکته مهم:

کاربران محترم میتوانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی مربوط به شکایات مردمی  به آدرس : info@rahzar.com،شکایات، انتقادات و پیشنهادهای خود را نسبت به انتشار آگهی هایی که ضوابط فوق را رعایت نکرده اند با عنوان «شکایت/انتقاد/پیشنهاد» ثبت و اطلاع رسانی کنند.

ره زر متعهد است در حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحت، نسبت به اصلاح و اتخاذ رویه متناسب اقدام کند. این امر شامل ارسال اخطار به شخص خاطی و تحمیل ضمانت اجراهای مندرج در مطالب فوق علیه وی خواهد بود.

در هر صورت، نتیجه پیگیری انجام شده، به فرد شکایت کننده نیز اطلاع داده خواهد شد.

همچنین برای شکایات، انتقادات و پیشنهادهای خود میتوانید به آدرس  rahzar.com/ثبت-شکایات  ثبت و اطلاع رسانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.